Nowość – solidne regały magazynowe

Spread the love

Dzień dobry.
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o regały warsztatowe – metalowe z półkami o znaczącej nośności i niewielkiej cenie. Prężnie rozwijająca się polska firma Metalkas, zakupiła linię do produkcji regałów warsztatowych. Jak robi się regały, można obejrzeć na filmiku na naszym kanale.
Spółka produkuje obszerną gamę regałów metalowych. Zostały one wyprodukowane i przeznaczone do pomieszczeń jako:

Regały do piwnicy, garażu na narzędzia i akcesoria, nakrętki, części zapasowe, szlifierki itp.
Regały archiwalne: na dokumenty i akta.
Regały magazynowe i warsztatowe.
Regały sklepowe.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup regału metalowego, należałoby zastanowić się nad przypuszczalną nośnością i ustalić jego zastosowanie. Zalecamy zawsze ponadmiarowe zdefiniowanie wielkości obciążenia, zapewni to w przyszłości na szerokie zastosowanie regału.
Firma produkuje regały w przedziałach nośności: od 40 kg do nawet 550 kg. Różnych szerokościach i wysokościach. W naszym sklepie zdecydowaliśmy się na optymalizację wyboru. Biorąc pod uwagę cenę i logistykę, a także ewentualność w przyszłości rozbudowania systemy składowania, wprowadzamy na stan model o jednej wysokości i szerokości, z nośnością 220 kg na półkę.
Pozwoli to na dowolną konfigurację regałów i zamianę półek bez konieczności przycinania lub dorabiania.

https://domtechniczny24.pl/rega%C5%82y-warsztatowe.html

Regały mają nowatorski sposób montażu. Nasze regały posiadają elementy wciskane lub skręcane śrubami.

Należałoby wiedzieć, że regały, których udźwig na półę wynosi od 40 kg do 90 kg są skonstruowane w oparciu o półki metalowe, za to regały, których udźwig plasuje się w przedziale 90 kg – 600 kg wyposażone są wyłącznie w półki ze specjalnej płyty. Dodatkowo warto wiedzię, że do malowania regałów stosujemy ekologiczną farbę proszkową, co więcej do malowania niektórych produkowanych przez naszą firmę regałów stosujemy białą farbę posiadającą atest PZH pozwalający na przechowywanie żywności.

Do każdego regału dokładamy instrukcję obsługi z wzmianką, że wszystkie regały trzeba po zmontowaniu przymocować do ściany. Jest to bezwarunkowy wymóg, wystarczy 2 lub 4 kołki rozporowe o wielkości 10 mm i będziemy mieli pewność, że regał po obciążeniu nie przewróci się. Pamiętajmy bezpieczeństwo ponad wszystko.
Zapraszamy Tanie regały warsztatowe Dom Techniczny Wieluń.