Brzeszczoty do wełny mineralnej do lisicy Bosch

Spread the love

Narzędzia do cięcia materiałów izolacyjnych są niezbędnym elementem wyposażenia ekip realizujących prace termoizolacyjne. Konieczność zapewnienia szczelności izolacji termicznej oraz częstość wykonywania takich prac w nowo budowanych lub modernizowanych budynkach sprawiają, że użytkownicy poszukują rozwiązań do precyzyjnego i szybkiego cięcia materiałów izolacyjnych. Do takich zastosowań Bosch wprowadza w sierpniu br. nowe brzeszczoty precision for FiberInsulation.

Nieszczelności spowodowane nierównym lub nieprecyzyjnym przycięciem materiałów izolacyjnych są częstą przyczyną ubytków ciepła. Stosowane wciąż przez wielu użytkowników ręczne noże do cięcia materiałów izolacyjnych nie gwarantują wykonania równego i czystego cięcia, a praca nimi jest czasochłonna.
O ile wykonanie prostoliniowych cięć takim nożem jest stosunkowo proste, to wykonanie precyzyjnych cięć pod kątem lub równego, okrągłego otworu pod przepusty instalacyjne ręcznym nożem jest dużym wyzwaniem.

Do precyzyjnego cięcia wełny mineralnej, wełny szklanej i innych materiałów izolacyjnych najlepiej użyć piły szablastej z nowymi brzeszczotami Bosch do cięcia materiałów izolacyjnych precision for FiberInsulation. Brzeszczoty zapewniają wysoką precyzję podczas cięć prosto- i krzywoliniowych, a także wycinania otworów w różnych materiałach izolacyjnych.

https://domtechniczny24.pl/brzeszczoty-do-lisic-pi%C5%82-szabl.html

Wysoka precyzja cięcia brzeszczotami Bosch
Ostre zakończenie brzeszczotów Bosch ułatwia wejście brzeszczotu w materiał oraz zapewnia precyzyjne cięcie wgłębne. Cięcie nowymi brzeszczotami Bosch jest wyjątkowo precyzyjne dzięki symetrycznie ząbkowanemu ostrzu, a zwiększona grubość i szerokość brzeszczotów dodatkowo stabilizuje je podczas pracy.
Wszystko to sprawia, że cięcie brzeszczotami Bosch zapewnia wysoką precyzję i szybki postęp prac – zwłaszcza podczas cięcia grubych i gęstych materiałów.

W ofercie nowych brzeszczotów Bosch z linii precision for FiberInsulation do precyzyjnego cięcia materiałów izolacyjnych znajdują się trzy produkty:
S1213AWP 300mm
S2013AWP 400mm

Ofertę brzeszczotów Bosch do cięcia materiałów izolacyjnych uzupełnia brzeszczot S 713 AW z linii clean for FiberInsulation do czystych cięć w materiałach włóknistych i izolacyjnych o grubości do 100 mm.

Brzeszczoty Bosch można stosować do wszystkich pił szablastych, np. mocnej i wydajnej Bosch GSA 1300 PCE Professional lub lekkiej i kompaktowej Bosch GSA 10,8 V-LI Professional.