Zmieniona konstrukcja Akumulatorowego mlota GBH 36 FV-LI plus

Spread the love

Witam

Młoty już od jakiegoś czasu mają zmienioną konstrukcję i są wyposażane w nowe akumulatory. Jak na razie spisuja się świetnie,

Opis techniczny  i cena ( Do negocjacji jak ktoś zadzwoni ) w naszym sklepie na stronie: https://domtechniczny24.pl/bosch-akumulatorowy-m%C5%82ot-udarowo-obrotowy-gbh-36-vfli-plus.html

Nowe akumulatory to najwyższa półka, poniżej podam opis, warto wspomnieć że w odróżnieniu od Makity nie mają czipa i jest znacznie mniejszy odsetek awarii.

Jak wszystkie dfr-y mają wymienny uchwyt. daje to ten komfort, że w wypadku wytarcia lub naturlnego zużycia się prowadnic w uchwycie wystarczy kupić nowy i wymienić w ciągu kilku sekund 🙂

https://domtechniczny24.pl/wymienny-uchwyt-sdsplus-2-608-572-213-gbh-226-dfr.html

Najważniejszym elementem w narzędziach akumulatorowych jest właśnie akumulator. Jednostki 36V są silne i trwałe warto kupować tylko 4 amperogodzinne.

Nowe akumulatory Bosch Premium o pojemności podwyższonej do 2,0 i 4,0 Ah zastępują baterie poprzedniej generacji o pojemności – odpowiednio – 1,3 i 2,6 Ah. Zwiększona pojemność akumulatorów zapewnia wydłużenie czasu pracy o 50% w porównaniu do dotychczasowych akumulatorów tej klasy napięcia.
Dodatkowo, zastosowana w nowych akumulatorach 36 V technologia CoolPack pozwoliła na dwukrotne wydłużenie ich żywotności. Charakterystyczne czerwone ożebrowanie zwiększa powierzchnię wymiany ciepła, które jest dzięki temu skuteczniej odprowadzane na zewnątrz. Ich niezwykła trwałość i żywotność nie oznacza jednak większych rozmiarów ani ciężaru. W tej klasie napięcia nowe akumulatory Bosch są najmniejsze i najlżejsze wśród dostępnych obecnie na rynku. W ramach systemu Flexible Power nowych akumulatorów można używać z całą gamą profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych w ramach klasy napięcia 36 V.
Podobnie jak inne akumulatory litowo-jonowe Bosch, także nowe akumulatory 36 V i ładowarki do nich objęte będą – po wcześniejszym zarejestrowaniu – wydłużoną, 24-miesięczną gwarancją uwzględniającą także zużycie eksploatacyjne – jest to niewątpliwie krok milowy..
Pierwszymi elektronarzędziami Bosch Professional sprzedawanymi z nowymi akumulatorami są akumulatorowe młoty udarowo-obrotowe SDS-plus.

Akumulatorowe młoty udarowo-obrotowe GBH 36 V-LI Professional i GBH 36 VF-LI Professional zapewniają wydajność narzędzia sieciowego i są polecane do najcięższych prac. W obu modelach dotychczasowe akumulatory o pojemności 2,6 Ah wymieniono na nowe akumulatory o pojemności podwyższonej do 4,0 Ah. Dodatkowo, opakowania zostały zmienione ze standardowych walizek na praktyczne walizki systemowe L-BOXX.

https://domtechniczny24.pl/walizki-narz%C4%99dziowe-bosch-lboxx.html

Znany już użytkownikom i sprawdzony akumulatorowy młot udarowo-obrotowy GBH 36 V-LI Compact Professional z silnikiem komutowanym elektronicznie EC po zmianie akumulatorów zmieni nazwę na GBH 36 V-EC Compact Professional. To obecnie najlżejszy na świecie akumulatorowy młot udarowo-obrotowy o wydajności urządzenia sieciowego. Od teraz młot będzie oferowany z 2 akumulatorami o pojemności podwyższonej do 2,0 Ah i w walizce systemowej L-BOXX.

Warto wspomnieć, że ww. elektronarzędzia z nowymi akumulatorami o podwyższonej pojemności będą oferowane w cenach niezmienionych lub niższych od cen modeli dotychczasowych.