Wiertarki Boscha z aluminiową przekładnią 2- biegową

Spread the love

Od pewnego czasu sprzedajemy wiertarki Bosch z lini niebieskiej z aluminiowym korpusem 2 biegowej przekładni.
Nowe modele wypełniły segment narzędzi przystępnych cenowo i z jakością dorównującą modelom HP Makity. Można powidzieć, że wyparły Makite bo Bosch sprzedaje je dając 3 lata gwarancji za wiertarkę tej samej klasy i nieco tańszą.

https://domtechniczny24.pl/wiertarki-udarowe.html

Wiertarka GBM 13-2 RE Professional firmy Bosch, wyposażona w silnik o mocy 750 W i wysoki moment obrotowy, gwarantuje szybkie tempo wiercenia i wyjątkową efektywność pracy. Wiertarka posiada także sprzęgło przeciążeniowe ,,Anti-Rotation” chroniące użytkownika przed odrzutem.

Wiertarka GMB 13-2 RE dla profesjonalistów z silnikiem o mocy 750 W i prędkością obrotową 3 000 obr./min na drugim biegu, zapewnia znacznie szybsze tempo wiercenia niż poprzedni model z silnikiem 550 W. Dzięki jej kompaktowej obudowie fachowcy wykonujący prace związane z wierceniem i nawiercaniem mogą teraz działać z jeszcze większą precyzją.

Sprzęgło przeciążeniowe „Anti-Rotation“ chroni użytkownika
Aby zapewnić użytkownikowi pełną kontrolę podczas pracy, model GBM 13-2 RE Professional wyposażono w mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe. Jeśli wiertło zablokuje się w metalu lub twardym materiale, silnik wiertarki automatycznie wyłącza się. Ogranicza to dalszy ruch obrotowy wiertła i chroni użytkownika przed odrzutem.
Dwubiegowa przekładnia i opcja wstępnego wyboru prędkości obrotowej zapewnia wygodne wiercenie w stali i drewnie. Pierwszy bieg przeznaczony jest do ciężkich zastosowań i urządzenie może wykonywać na nim otwory o średnicy do 13 mm w stali i do 32 mm w drewnie. Drugi bieg jest przeznaczony do szybkiego wiercenia – model GBM 13-2 RE Professional wywierci na nim otwory o średnicy do 8 mm w stali i do 20 mm w drewnie.
Dzięki szybkiemu tempu pracy nowa wiertarka Bosch Professional sprawdzi się w wielu zastosowaniach i branżach: przy obróbce metalu, w przemyśle maszynowym, przy pracach stolarskich, dekarskich i instalatacyjnych. Model GBM 13-2 RE Professional wyróżnia się wytrzymałą metalową obudową przekładni, poprawiającą chłodzenie, kulowym mocowaniem przewodu zasilającego i długim, 4-metrowym, przewodem – wszystkie te cechy zapewniają urządzeniu długą żywotność i wygodę obsługi.

Wiertarka GBM 13-2 RE Professional jest dostępna w sprzedaży w następujących wariantach:
w opakowaniu kartonowym z szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim,
w opakowaniu kartonowym z zębatym uchwytem wiertarskim.