Taśmy antypoślizgowe i odblaskowe

Spread the love

Taśmy samoprzylepne antypoślizgowe. Z nasypem z ziarna o różnej grubości i o ostrych krawędziach, z nasypem z kólek szklanych o łagodnych krawędziach, z porowatej gumy. Taśmy są samoprzylepne z klejem akrylowym.
Używane w celu zabezpieczenia, jak sama nazwa wskazuje przed poślizgnięciem się i w celu zwiększenia pryczepności. Stosowane: w sklepach, szkołach, urzędach, w magazynach, fabrykach, i wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych. Taśma antypoślizgowa posiada chropowatą strukturę, może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Taśmy antypoślizgowe są przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych, są odporne na chemikalia, warunki atmosferyczne oraz ujemne temperatury (-30°C). Skutecznie zabezpieczają schody, posadzki, rusztowania, podesty, rampy, elementy pojazdów czy maszyn, także tam gdzie występuje duże zapylenie czy zabłocenie.

Klej akrylowy lub modyfikowany po dociśnięciu trzyma na 100%.Taśmy mogą być przyklejane na różnego rodzaju oczyszczone i odtłuszczone ( benzyną ekstrakcyjną lub acetonem) powierzchnie: beton, drewno, marmur, kafelki, ceramika, PVC oraz różnego rodzaju tworzywa sztuczne . Są odporne na ścieranie, detergenty, oleje, warunki atmosferyczne, mróz. Oferowane w postaci taśm lub arkuszy.
Zastosowanie jest szerokie i właściwie nieograniczone, poza typowymi taśmę antypoślizgową stosuje się do:
Oklejania rękojeści chwytu pistoletowego w broni krótkiej, szczególnie przydane w strzelectwie dynamicznym. Pewny chwyt to podstawa.

Okładziny w pistolecie Glock 17 genIV
Brzegi podestów na rusztowaniach i pomostach rzecznych, statkach barkach i jachtach..
Śliskie powierzchnie hangarów i pojazdów w przemyśle zbrojeniowym.
Schody i podesty na halach produkcyjnych, magazynach, rampach
Zabezpieczania maszyn, przyczep i ciągników (gospodarstwa rolne, łatwo fiknąć koziołka w gnój :))
Zabezpieczanie drabin, barierek.
I banalne czyli łazienki, na 100% każdy wychodząc na płytki mokrą stopą zastanawia się czy fiknie koziołka i jest taki stresik.

Taśmy odblaskowe samoprzylepne w 3 wariantach.

https://domtechniczny24.pl/ta%C5%9Bmy-ostrzegawcze.html