Szlifierki Boscha kilka nowości

Spread the love

Cześć
Oglądając nowe szlifierki Boscha, nie zauważę wielu zmian w sumie nie jest ich dużo. To, co rzuca się w oczy to innowacyjne rozwiązanie guzika do klinowania tarczy, poprzednio produkowali takie okrągłe z nieco odstającą jedną częścią. Teraz są płaskie i zgrabnie się chowają. W sumie to wcale nie mieliśmy reklamacji na awarię takiego przycisku. Ale przypuszczalnie Bosch miał i z tego powodu odmienili.

Szlifierki dostępne u Nas na stronie – https://domtechniczny24.pl/szlifierki-k%C4%85towe1.html

Nowe szlifierki kątowe zastąpią prototypy klasy od 800 watów do 1400 watów. No i pozostale mała poręczna 750 Watowa.

Każdy z dziewięciu typów ma 100 W mocy więcej niż odpowiedni poprzednik i jest wyposażony w szczotki węglowe gwarantujące o 25% dłuższą żywotność w zestawieniu do konkurencyjnych modeli. Wysokie tempo pracy i największa żywotność między sprzętów tej klasy zostały zaświadczone w niezależnych badaniach przeprowadzonych przez renomowaną niemiecką organizację SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.
Co więcej, duży przycisk blokady wrzeciona i beznarzędziowa zniana osłony tarczy umożliwiają bardziej komfortową obsługę. Śmiałe rozwiązania techniczne wykorzystane w szlifierkach kątowych przekładają się na wymierne korzyści dla fachowców: dłuższa żywotność szczotek węglowych obniża częstotliwość i wydatki czynności serwisowych, natomiast obszerny zbiór zabezpieczeń dostarcza klientom pełne przekonanie, że maszyna spełnia coraz wyższe wymagania w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Użycie oryginalnego wypróbowanego osprzętu Bosch pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty podczas użytkowania elektronarzędzi w pracy: przecinania kątowników i profili metalowych, rur i prętów, blach i płyt stalowych, usuwania kanałów wlewowych z odlewów z stopów kolorowych, polerowania spawów oraz nierówności z krawędzi i kształtek. Polerowania i satynowania powierzchni utworzonych z stali nierdzewnej i kwasoodpornej ( do tego służy specjalnie opracowana szlifierka Bosch GWS INOX 125 ). Czyszczenia z rdzy i innych zanieczyszczeń. Dodatkowo, szlifierkami kątowymi Bosch można także nacinać beton i inne materiały ceramiczne, ale stosować trzeba tarcze diamentowe, można również szlifować beton ( specjalne tarcze do szlifowania betonu). Jeżeli użyjemy przystawkę na rzep plus papiery ścierne to będzie można usuwać starą farbę z powierzchni drewnianych.