Ściernice ceramiczne Dremel

Spread the love

Kamienie szlifierskie do ostrzenia i szlifowania wykonane z tlenku glinu. Produkowane są w różnych zarysach i rozmiarach. Nadają się do pracy przy obróbce przeróżnego rodzaju metali, odlewów i odkuwek, wygładzania spoin i lutów. Wyśmienicie gradują zadziory po cięciu, odlewaniu, pozostawiają powierzchnie zgrubnie oczyszczoną z wyraźnymi rysami tak jak po pilniku.

Ściernica Dremel SC541 to jeden z rodziny artykułów z systemem szybkiej wymiany. Może trochę kosztuje, ale jak w trakcie pracy istnieje potrzeba częstej wymiany ściernic to Speedclic nadaje się idealnie. Tarcza bardzo dobrze nadaje się do szlifowania i wygładzania różnych rodzajów metali i odlewów. Została wzmocniona włóknem szklanym, z racji tego nie ma zagrożenia, że tarcza pęknie lub się wykruszy podczas pracy.

https://domtechniczny24.pl/osprz%C4%99t-do-szlifowania-dremel.html

Ściernice z węglika krzemu nadają się do obróbki materiałów, ceramicznych, porcelany, szkła, granitu. Nadają się również do obróbki miękkich metali kolorowych i ich stopów. Dzięki zastosowaniu luźnego spoiwa ściernice nie zapychają się i bardziej efektywnie usuwają materiał. Praca na wyższych obrotach i z delikatnym dociskiem spowoduje, że nie będą się tak błyskawicznie zużywać.

Specjalistyczne ściernice do ostrzenia pił łańcuchowych. Wytwarzane są w różnych rozmiarach, zależnie od rodzaju łańcucha wybieramy odpowiednią średnicę. Ostrzyć powinno się po każdym napełnieniu zbiornika z olejem do smarowania. Nie wolno czekać aż łańcuch będzie całkowicie tępy.